Godziny pracy

pon - pt: 8:00 - 18:00

Wsparcie & Doradztwo

(+48) 600 494 491

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Okładziny wewnętrzne HPL ProdIN

 

Wielkoformatowe okładziny wewnętrzne HPL
pokryte wyłącznie 100% naturalną okleiną drewnianą

ProdIN oferuje kolekcję materiałów, przeznaczonych do różnych zastosowań i wykończeń, takich jak: ściany, podłogi, sufity. Główną cechą materiałów i okładzin wewnętrznych ProdIN jest ich fornir z naturalnego drewna.

Doskonałe cechy ProdIN zostały przetestowane w prestiżowym laboratorium, spełniając standard EN-438 i EN 13501-1 na reakcję na ogień. Prodema prowadzi kompleksową kontrolę jakości i zapewnia 20-letnią gwarancję na Twoje panele!

Typy płyt:

Neptuno – środowisko wilgotne

Płyty z rdzeniem bakielitowym na okładziny wewnętrzne w środowisku wilgotnym: baseny i pływalnie, gabinety kosmetyczne, gabinety SPA, sauny, itp. Materiał o wysokiej odporności na uderzenia, ogień i bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Proligna – środowisko suche

Płyty z rdzeniem sklejkowym na okładziny wewnętrzne, sufity podwieszane. Najszersza gama kolorów i wykończeń wnętrz dla suchych środowisk, takich jak pojedyncze domy, firmy, centra handlowe, uniwersytety itp. Powierzchnia odporna na uderzenia zaprojektowana do ochrony ścian.

Auditorium – środowisko akustyczne

Lekkie płyty z rdzeniem MDF na okładziny wewnętrzne, sufity podwieszane, aplikacje akustyczne. To rozwiązanie łączy piękno naturalnego drewna z pożądaną absorpcją akustyczną dzięki perforowanym komponentom. Jest zalecany do obszarów wymagających optymalnej akustyki, takich jak kina, audytoria, biura, sale konferencyjne, uniwersytety, biblioteki, itp.

Woodtex – środowisko suche

Idealny asortyment produktów do wykończenia ścian, sufitów, blatów, drzwi, itp.

Woodtex Floor – środowisko suche

Wysoce elastyczny laminat z naturalnego drewna, specjalnie zaprojektowany do podłóg z podwyższonym dostępem.

Supra – środowisko mieszane

Wielkoformatowe posadzki (max. 2 450 x 590mm, gr. 11/14 mm) o podwyższonej wytrzymałości na rysowanie, wilgotność, ścieranie (10 000 – 20 000 cykli Tabera). Rozwiązanie podłogowe zaprojektowane specjalnie do powierzchni komercyjnych o dużym natężeniu ruchu: centra handlowe, muzea, hole biurowe, itp.

To posadzki podłogowe, których nigdy nie cyklinuje się! Możliwy montaż na ogrzewaniu podłogowym. Dodatkowym atutem jest dostępność różnych szerokości płyt, co daje możliwość miksowania ich na podłodze.

 
 
 
 

Katalogi: panele wewnętrzne HPL ProdIN

 
 
 

Wybrane realizacje: okładziny wewnętrzne ProdIN – więcej projektów »

 
 
 
 
 
 
 
 

Katalogi Prodema|pobierz »

Systemy mocowań|zobacz video »

Galeria realizacji|obejrzyj zdjęcia »

 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-06-2024]: 91 | Wizyt ogółem: 649255 | Przeglądających stronę: 3

Projekt:   [based on Quick.Cms]

Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies