Godziny pracy

pon - pt: 8:00 - 18:00

Wsparcie & Doradztwo

(+48) 600 494 491

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Produkty

 

Fasady podwieszane, elewacje drewniane,
płyty fasadowe...

Jeżeli poszukujesz czegoś więcej, niż standardowe rozwiązanie dla elewacji, czy wykończenia wnętrza budynku... materiały proponowane przez Granpol sp. z o.o. stanowią jedyną w swoim rodzaju alternatywę realizacji projektu.

Firma Granpol sp. z o.o. powstała w oparciu o najlepsze doświadczenia, kompetentną kadrę techniczną i inżynierską oraz doskonałe wyczucie potrzeb klienta. Jesteśmy nastawieni na Twoje potrzeby, które stanowią przewodnik po wspólnych inwestycjach.

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z architektami, prokektantami, wykonawcami oraz inwestorami. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie całego kraju.

Współczesna architektura coraz częściej upowszechnia w obszarze fasad podwieszane konstrukcje wentylowane. Fasada pełni wyjątkową, szczególną rolę – jest wizytówką nie tylko dla wybrańców, ale dla każdego kto znajdzie się w otoczeniu naszej firmy, siedziby, hotelu, biurowca, czy apartamentowca. Fasada budynku to element, który może magnetyzować, oczarowywać lub zniechęcać, świadczyć o złym guście i smaku.

Elewacja tworzy charakter każdego budynku, to ona definiuje specyfikę zaprojektowanego i zrealizowanego obiektu.

Obiektu, który definiuje atmosferę miejskiego życia. Obok walorów estetycznych bardzo istotnym elementem otaczającej nas infrastruktury jest jego wysoka jakość, funkcjonalność, żywotność oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

Najważniejsze zalety elewacji wentylowanych to:

 • "oddychanie" ścian, minimalizujące ryzyko kondensacji pary wodnej w warstwie izolacji,
 • polepszenie izolacji termicznej oraz akustycznej budynku,
 • eliminacja mostków termicznych.

Elewacje wentylowane gwarantują wymierne korzyści podczas wieloletniej eksploatacji budynku:

 • zmniejszoną do minimum konieczność konserwacji,
 • estetyczny wygląd,
 • wieloletnią żywotność.

Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inwestorem, czy posiadaczem prywatnego budynku, zobacz materiały elewacyjne dające niespotykane dotąd możliwości projektowania, a my zajmiemy się kompleksowo obsługą Twojej inwestycji...

 
 
 
 • Płyty HPL Prodema

  Zapoznaj się już teraz ze specyfikacją i właściwościami wielkoformatowych płyt fasadowych HPL oraz okładzin wewnętrznych hiszpańskiego producenta Prodema, którego Granpol sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę.

  Jednym słowem – nowoczesna architektura w zgodzie z naturą – płyty pokryte wyłącznie 100% naturalną okleiną drewnianą...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Płyty fasadowe betonowe Polycon

  Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, POLYCON (beton wzmocniony włóknem szklanym), rozszerza zakres możliwości wymagań technicznych w zakresie projektowania złożonych struktur, zasadniczo zwiększa standardy estetyczne i w znacznym stopniu przyczynia się do osiągnięcia oszczędności finansowych w budownictwie...

  Beton doceniany jest na całym świecie przez największe sławy architektoniczne...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Płyty fasadowe ceramiczne Terreal

  Francuski koncern Terreal, reprezentowany w Polsce przez Granpol sp. z o.o., jest producentem najwyższej klasy wyrobów ceramicznych z terracotty, takich jak: dachówki, cegły i specjalistyczne płyty do budowy fasad wentylowanych. Wszystkie produkty dostępne są w wielu kolorach, uzyskiwanych w sposób naturalny poprzez odpowiedni dobór glinek i tlenków w procesie wypalania.

  Poluzuj wodze fantazji i zaprojektuj niepowtarzalną fasadę elewacji budynku z terracotty...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Panele tarasowe HPL Bikssen

  Przedstawiamy hiszpańskie wielkoformatowe płyty HPL Wood Touch do stosowania na okładziny posadzek zewnętrznych, w tym tarasów. Prezentowane materiały wywołują ogromne wrażenie, a co najważniejsze – nie wymagają konserwacji! Wiedza i doświadczenie producenta pozwoliły na stworzenie swoistej esencji materiałów na okładziny zewnętrzne.

  Piękno, tekstury oraz ciepło drewna jest wyjątkowe w każdym elemencie płyty...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Łupek brazylijski Micapel

  Czy Ty również nie doceniłeś jeszcze naturalnego piękna kamieni? Łupek brazylijski zafascynuje Cię bogatą kolorystyką, oczaruje niepowtarzalnymi wzorami i możliwościami wykorzystania, zarówno na wielkich powierzchniach, jak i w warunkach domowych...

  Granpol sp. z o.o. zajmuje się między innymi obróbką i montażem kamieni naturalnych oraz importem łupka brazylijskiego na elewacje, pokrycia dachowe oraz płytki ścienne i podłogowe...

  ZOBACZ WIĘCEJ
 
 
 
 
 

Katalogi Prodema|pobierz »

Systemy mocowań|zobacz video »

Galeria realizacji|obejrzyj zdjęcia »

 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-06-2024]: 92 | Wizyt ogółem: 649256 | Przeglądających stronę: 3

Projekt:   [based on Quick.Cms]

Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies